Co jest grane? Czyli program telewizyjny na święta!


W te święta z pewnością znajdziecie coś dla siebie! Oczywiście nie obejdzie się bez powtórek, ale niektóre filmy warto oglądać nawet 100 razy. Dlatego polecamy "Nietykalnych" w poniedziałek, oczywiście w TVP 1 o godz. 20:25. W niedzielę rozbawią nas do łez dwie animacje - "Hop" i "Odlot". 

Jedno jest pewne - jeżeli pogoda nie dopisze to z całą pewnością telewizja zapewni Wam wiele emocji w te święta.

NIEDZIELA WIELKANOCNA (05.04.2015)

"Hop", reż. Tim Hill, USA 2011
Familijny, Animacja
TV Puls, 14:35Zajączek Zet nie chce przejąć fabryki produkującej słodycze dla dzieci. Ucieka do Hollywood by spełnić swoje marzenie o byciu perkusistą. Niestety na jego wyspie chytry plan przejęcia wpływów obmyśla złowieszczy kurczak Carlos. "Odlot", reż. Pete Docter, Bob Peterson, USA 2009
Animacja, Familijny, Komedia, Przygodowy
TV 4, 15:00Bohaterem filmu jest 70-letni staruszek, który po śmierci żony wyrusza w podróż życia. Swój dom zamienia w pojazd powietrzny i odlatuje ku przygodzie. Niespodziewanie razem z nim na pokładzie znajduje się skaut Russell. Animacja otrzymała w 2010 roku Oscara w kategorii "Najlepszy długometrażowy film animowany".

"Czas Apokalipsy: Powrót", reż. Francis Ford Coppola, USA 1979
Wojenny
TVP Kultura, 20:10


Wojna w Wietnamie. Kapitan Willard (Martin Sheen) ma za zadanie zlikwidować dezertera - pułkownika Kurtza (Marlon Brando). Przebywa on w dżungli, gdzie z grupą tubylców stworzył plemię.


"Marley i ja", reż. David Frankel, USA 2008
Komediodramat
Polsat, 21:45Jenny (Jennifer Aniston) i John (Owen Wilson) są bardzo zapracowanym małżeństwem. Ona chciałby mieć już dziecko, on woli poczekać, dlatego decydują się na psa. Marley jest dość specyficznym psiakiem, jednocześnie go kochają i złoszczą się na niego. Staje się on ich wiernym towarzyszem na dobre i złe.
"Fighter", reż. David O. Russell, USA 2010
Dramat obyczajowy
Polsat, 22:05


Historia dwóch braci, którzy na przekór wszystkiemu, postanowili zawalczyć o lepszy los i wygrać tytuł bokserski. Dicky (Christian Bale) odniósł zawodową porażkę, stoczył się na samo dno i wylądował w więzieniu. Jednak dostaje szansę od życia i zostaje trenerem młodszego brata. "The Fighter" to prawdziwa historia Mickey'ego Warda (w tej roli Mark Wahlberg) oraz niełatwej drogi, którą musiał pokonać, aby stać się mistrzem boksu.


PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY (06.04.2015)

"Królewna Śnieżka i Łowca", reż. Rupert Sanders, USA 2012
Fantasy, Przygodowy
TV Puls, 16:25
W pewnej krainie żyła zła królowa Ravenna (Charlize Theron), która poleciła myśliwemu (Chris Hemsworth) zabić piękną Królewnę Śnieżkę (Kristen Stewart). Jej podwładny jednak sprzeciwił się temu rozkazowi. Zamiast tego postanowił trenować Śnieżkę w sztuce wojennej. 

"Cast Away - poza światem", reż. Robert Zemeckis, USA
Przygodowy
TVN 7, 20:00
Chuck Noland (Tom Hanks) całkowicie poświęca się pracy. Podczas jednej z licznych podróży służbowych samolot, którym leci, rozbija się. Tylko jemu udaje się przeżyć. Morze wyrzuca go na brzeg bezludnej wyspy. Chuck spędza tam cztery lata. Odnaleziony po tym czasie zostaje okrzyknięty bohaterem. Powrót do dawnego życia okazuje się jednak bardzo trudny.


"Znaki", reż. M. Night Shyamalan, USA 2002
Thriller, Sci-Fi
TV 4, 20:00
Pastor Graham Hess (Mel Gibson) po śmierci żony stracił wiarę w Boga. Wraz z młodszym bratem, byłym gwiazdorem bejsbolu Merrillem (Joaquin Phoenix), żyją bardzo skromnie. Mieszka na farmie w Pensylwanii, wychowując dzieci, Morgana (Rory Culkin) i Bo (Abigail Breslin). Pewnego dnia Graham odkrywa wygniecione na polu kukurydzy dziwne owalne symbole... 

"Next", reż. Lee Tamahori, USA 2007
Sensacyjny
TV Puls, 20:00

Chris Johnson (Nicolas Cage) jest magikiem w Los Angeles, posiada niezwykły dar: widzi kilka minut przyszłości . Zaszył się w tym mieście pod pseudonimem, aby nikt go nie znalazł, po tym jak będąc dzieckiem przeszedł różne badania. Widmo zdetonowania bomby nuklearnej w Los Angeles sprawia, że agentka FBI - Callie Ferris (Julianne Moore) chce odnaleźć mężczyznę by pomógł im zapobiec kataklizmowi.

"Giganci ze stali", reż. Shawn Levy, USA/Indie 2011
Akcja, Sci-Fi
Polsat, 20:10
Film opowiada o losach Chaliego Kentona (Hugh Jackman), byłego pięściarza, zajmującego się renowacją robotów. Ludzie wolą oglądać zmagania maszyn na ringu. Mężczyzna po namowach syna Maxa (Dakota Goyo), który nagle pojawił się w jego życiu, postanawia wytrenować robota który będzie miał szanse wygrać mistrzostwo. 

 Ania W.

Share this:

CONVERSATION

0 komentarze:

Prześlij komentarz