Zapominając...


Tytuł : I że Cię nie opuszczę

Reżyser : Michael Suscy

Premiera : 10.02.2012

Produkcja: Australia, Francja, USA, Wielka Brytania 

Obsada: Rachel McAdams, Channing Tatum

Ocena : 7/10


    Czas na... love story. Paige i Leo są młodym, kochającym się małżeństwem. Ona początkująca rzeźbiarka, on właściciel studia nagrań. Miłość bije po oczach od pierwszych sekund filmu. Jednak szczęście bywa ulotne.


         Ślubuję Ci miłość, wierność i uczciwość oraz, że Cię nie opuszczę aż do śmierci. Jak wielkie znaczenie ma przysięga  małżeńska, gdy życie wystawia nas na próbę? Pewnego zimowego wieczoru w samochód Paige i Leo uderza ciężarówka. W skutek wypadku kobieta traci pamięć, a jej mąż staje się dla niej obcą osobą. Przychodzi czas spełnienia obietnicy małżeńskiej. I że Cię nie opuszczę...jest filmem opartym na faktach, opowiada historię Kima Carpentera i Krickitt Pappas. Krickitt w skutek wypadku doznaje uszkodzenia mózgu co powoduję amnezję wybiórczą. Kobieta zapomina wszystko z dwóch ostatnich lat.

     Prace scenariusza zainspirowanego historią Carpenterów trwały aż 10 lat. Michael Suscy chciał by jego film odzwierciedlał prawdziwą historię. Tak też się stało.Fabuła nie jest może odbiciem lustrzanym, ale udało się zachować podobieństwo pomiędzy filmem a rzeczywistością. Potwierdziło to małżeństwo Carpenetrów, które jednogłosnie stwierdziło : " Wspomnienia odżyły". 

     Dzięki znakomitej grze aktorskiej Rachel McAdams i Channing Tatum przenosimy się w świat wielkiej miłości, dla której nie straszna jest choroba. Mąż Paige Leo został obdarzony w cechy, które każda kobieta ceni u mężczyzny najbardziej - upór,odwagę, dobro, poczucie humoru i przede wszystkim oddanie.  
       
       Film I że Cię nie opuszczę to nie kolejna nudna romantyczna komedyjka. To historia bezwarunkowego oddania, którą powinien obejrzeć każdy zapewniający przed druga osobą - uczucie bezwarunkowej miłości. 


                                                                                                                                                      A.S.

   
     

Share this:

CONVERSATION

0 komentarze:

Prześlij komentarz