Wielkanoc przed telewizorem

Pogoda nie dopisuje, więc nasz spacer wielkanocny będzie krótszy, a większość Polaków zapewne zasiądzie przed telewizorem. Co proponują nam poszczególne kanały telewizyjne? Niestety nic ciekawego nie znajdziemy, oprócz paru filmów. Głównie będzie można zobaczyć same powtórki.
Najciekawiej zapowiadają się propozycje HBO,  będzie można obejrzeć m.in. Rytuał. Najbardziej zaskakującą propozycją jest Kevin sam w Nowym Jorku, który wyemituje  TV4  już w niedziele wielkanocną.
Proponujemy wyłączyć telewizor i spędzić czas z rodziną, a wieczorkiem włączyć HBO i rozerwać się przy filmowym seansie: Sherlock Holmes: Gra cieni. Taki jest nasz wybór!

Jednak gdybyście zdecydowali spędzić nieco więcej czasu przed telewizorem, oto nasza rozkładówka:

Niedziela:

TVP1

14:05 Spokojnie tatuśku (1989)
Opowieść o rodzinie i jej różnych problemach, m.in. z wychowaniem dzieci. W roli głównej Steve Martin.

21:15 Deja Vu (2006) 

Doug Carlin (Denzel Washington) jest agentem biura TAF i prowadzi sprawę dotyczącą eksplozji na promie w Nowym Orleanie, w której zginęło kilkaset osób. Okazuje się, że za zamachem tym stoją terroryści. Za pomocą nowej technologii może zobaczyć wydarzenia sprzed paru dni.
Reżyserem filmu jest Tony Scott.TVP2

21:05 Och Karol 2 (2011)
Remake komedii z 1985 roku. Tytułowy Karol (Piotr Adamczyk) jest kobieciarzem. Wydaje mu się, że ma wszystko pod kontrolą i żadna z jego kochanek się nie dowie o kolejnej. Niestety, dla niego jest inaczej. Kobiety w tajemnicy szykują zemstę na ich ukochanym Karolku.
Film z plejadą polskich aktorek: Małgorzata Foremniak, Małgorzata Socha, Anna Mucha, Katarzyna Zielińska, Marta Żmuda-Trzebiatowska


Polsat

15:50 Super tata (1999)
Komedia na rodzinne popołudnie z Adamem Sandlerem w roli głównej. Grany przez niego Sonny ma 32 lata, ale tak naprawdę jest niedojrzały, nie ma zamiaru się ustatkować. Zmienia się gdy w drzwiach jego domu staje Julian, podający się za syna współlokatora Sonnego, który wyjechał do Chin. Mężczyzna postanawia zaopiekować się chłopcem przez weekend.

20:00 Spider-Man 3 (2007)HBO

20:10 Sherlock Holmes: Gra cieni (2011)
Druga część zaskakujących i niejednokrotnie rozbawiających przygód Sherlocka Holmesa (Robert Downey Jr.) i jego przyjaciela dr Johna Watsona (Jude Law). 22:20 Rytuał (2011)
Horror z Anthonym Hopkinsem w roli głównej, tego naprawdę nie można przeoczyć! Film opowiada o młodym diakonie (Colin O’Donghue), który przeżywa kryzys wewnętrzny. Zostaje wysłany do Watykanu na kurs egzorcyzmu. Tam poznaje bardzo ekstrawaganckiego księdza, który jest egzorcystą, co rodzi w dalszej części filmu wiele różnych przygód.  TV4

20:00 Kevin sam w Nowym Jorku (1992)

Poniedziałek:

TVP1

 20:20 Idealny facet (2005)
Film o nastolatce, która ma dość życia na walizkach, dlatego wymyśla idealnego faceta aby zatrzymać matkę w jednym miejscu.TVP2 

21:40 Gang dzikich wieprzy (2007)
Panowie w podeszłym wieku postanawiają choć na chwilę wyrwać się ze swojego nudnego życia i poczuć zew, jak w tedy gdy byli młodzi. Wybierają się więc w podróż na Harleyach. Komedia z mnóstwem zabawnych sytuacji.
Film z doborową obsadą: John Travolta, Tim Allen, Martin Lawrence, William H. MacyPolsat

20:00 Dorwać byłą (2010)
Komedia z Jennifer Aniston i Gerardem Butlerem. Milo jest łowcą nagród, Nicole reporterką, byli małżeństwem. Sąd wydaje nakaz jej aresztowania, były mąż próbuje ją namierzyć i oddać wymiarowi sprawiedliwości. Film warto zobaczyć.22:25 Ryzykanci  (1997)
W późny poniedziałkowy wieczór na antenie Polsatu będzie można zobaczyć film akcji z Jeanem-Claudem Van Dammem.TVN

21:55 Szybcy i wściekli (2001)
Coś dla panów, ale nie tylko. Wspaniałe, szybkie samochody, piękne kobiety, wartka akcja, to jest to co charakteryzuje ten film dokładnie. Film akcji na zakończenie świątecznego fetowani stanowczo polecam.HBO 

19:50 Giganci ze stali (2011)
Film opowiada o losach Chaliego Kentona (Hugh Jackman),byłego pięściarza, zajmującego się renowacją robotów. Zostaje zapomniany. Ludzie wolą oglądać zmagania maszyn na ringu. Mężczyzna po namowach syna Maxa (Dakota Goyo), który nagle pojawił się w jego życiu, postanawia wytrenować robota który będzie miał szanse wygrać mistrzostwo. 


Share this:

CONVERSATION

0 komentarze:

Prześlij komentarz